lifting

Liposukcja czyni cuda!

Odchudzanie to bardzo długi proces, na którego efekty również trzeba czekać. Nie każdą sylwetkę, partię ciała da się wyrzeźbić odpowiednimi ćwiczeniami i dietą. W codziennym życiu zaleca się prowadzenie zdrowego trybu. Nie zawsze jednak ciało jest w stanie wrócić do naturalnego lub wymarzonego kształtu np. po ciąży. Dzisiejszy świat idzie jednak do przodu i jest możliwość wykonywania – liposukcji. Zabieg niweluje przede wszystkim niedoskonałości figury (w tym tłuszcz i wagę).

Liposukcja nadaje się w szczególności do podkreślenia klatki piersiowej, talii czy pośladków. Jej głównym zadaniem jest równomierne usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z konkretnych okolic ciała, na przykład: podbródka, brzucha, bioder, pośladków, ud, a nawet kolan. W trakcie operacji usunięte zostaje około 3-4 litrów tłuszczu, a miejsce po rekonwalescencji staje się tym, które chcieliśmy zobaczyć. Ważne jest to, że zabieg liposukcji odbywa się, kiedy pacjent jest znieczulony (dożylnie lub ogólnie). Po odbytej operacji nakłada się na ciało specjalnie stworzone ubranie, aby zmniejszyć dotychczasowe obrzęki. Natomiast lifting obejmuje okolice twarzy.

To zabieg chirurgiczny, dzięki któremu można usunąć nadmiar skóry poprzez jej naciągnięcie. Skóra wraz z wiekiem wiotczeje, ponieważ człowiek starzeje się. Twarz zawiera coraz mniej kolagenu i elastyny. Poprzez ten zabieg likwidowane są zmarszczki i typowe oznaki starzenia się. Oba zabiegi wykonywane są ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły, ponieważ ułatwiają one funkcjonowanie w życiu codziennym.

Liposukcja Kraków już teraz w atrakcyjnych cenach!

Dodaj komentarz