panele szklane

Panele szklane jako rewolucja w kuchni

Przez wiele lat kuchnie w polskich domach były urządzane bardzo standardowo i dość sztampowo. Wszechobecna boazeria, obrusy lub ceraty (często na wzór pracowniczych stołówek, czy jadalni w wakacyjnych ośrodkach), zastawa odziedziczona po dziadkach lub nowa, seryjna, wystana w długiej kolejce. Z elementów ozdobnych występowały jedynie kwiatki na parapetach, czasem trafił się jakiś obraz, trochę kwiatków na parapecie.

Czasem jakieś dodatki, często tandetne i nie zupełnie pasujące. Serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na okapie znajdującym się nad kuchenką, dziecięce naklejki i magnesy, które potrafią dodać kolorytu drzwiom każdej lodówki – to kilka przykładów tych ozdóbek. Od biedy na ścianie pojawiał się jakiś obraz z kompozycją kwiatową, płynącym statkiem lub polowaniem na dziką zwierzynę.

W ostatnich latach jednak pojawiła się zupełna innowacja, coś co naprawdę ożywi Waszą jadalnię, mianowicie panele szklane do kuchni. To prawdziwe zdjęcia na szkle, dodające zarówno pięknych kolorów jak i dynamiki oraz atrakcyjnego wyglądu domowej stołówce. To miejsce stanie się ulubionym w Waszym domu, zarówno Wy jak i Wasze dzieci z rozmarzeniem i przyjemnością nieraz będziecie się wpatrywać w piękne obrazy i fotografie zamieszczone w centralnym miejscu Waszej kuchni.

To mogą być najróżniejsze motywy – od przyrody, ulubionych roślin, sytuacji i miejsc aż do prawdziwych zdjęć z Waszego życia, ze spotkań z rodziną i bliskimi. Naprawdę warto w ten sposób upiększyć swoje mieszkanie.

Dodaj komentarz